Nazwa forum

Opis forum


#1 2014-12-30 14:41:36

Maclaren

Administrator

Zarejestrowany: 2014-12-30
Posty: 68
Punktów :   

Opisy mordów

Tu wrzucacie OFICJALNE opis mordów plus nick "ofiary".

Offline

#2 2015-01-03 20:24:07

Biedronka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 214
Punktów :   

Re: Opisy mordów

Ok, w zastępstwie OC:
Dzisiaj mordujemy Błaszczykowską, bo chłopaki chcieli

"Niezwykle przezorna Błaszczykowska postanowiła zabezpieczyć się na wszelki wypadek i jako jedyna mieszkanka Piszczków Dolnych mogła pochwalić się pozwoleniem na broń. Chodziły bowiem słuchy, że po mieście kręcą się jacyś podejrzani ludzie. Staruszka wolała spać spokojnie i bez problemów opiekować się swoimi zwierzakami-lwem i koniem. Wracając późnym wieczorem z zakupów kobieta trzymała w rękach nowo zakupione cacko marki MICKY. ''Ale cudeńko. Tak się robi interesy'' kipiała z zachwytu. Nagle przed nią wyłoniły się trzy podejrzane postacie. Staruszka nie rozpoznała wśród nich żadnego znajomego. ''Kim jesteście?!'' krzyknęła wyraźnie przestraszona. Nic nie odpowiedzieli... Jeden z nich ruszył w jej stronę. Nie czekając chwili dłużej Błaszczykowska wycelowała w niego swoją spluwą i nacisnęła na spust. ''Po strzale z odległości 2 metrów nie powinno z ciebie nic zostać, łajdaku'' pomyślała. *HUK*. Niesamowite. Kula przemknęła tuż nad głową przystojnego młodzieńca. Staruszka nie rezygnowała i oddawała kolejne strzały w stojącego nieruchomo przeciwnika. Bezskutecznie. Na twarzy nieznajomego zagościł szeroki uśmiech. ''My jesteśmy młode wilki. A teraz zapoznam cię z moim Milikiem'' przyznał wyjmując zza pazuchy lśniący, niezwykle ostry scyzoryk. ''Wiesz co babeczko? Zrobię ci niezły Meksyk!''. Przybysz z Ameryki Północnej nigdy nie rzucał słów na wiatr... Po starannie wykonanej pracy grupa tajemniczych nieznajomych z lwim apetytem skonsumowała sałatkę z ciała ofiary, popijając ją drogim koniakiem. Był to jednak dopiero początek uczty..."

Offline

#3 2015-01-05 20:53:40

Ualtner

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 106
Punktów :   

Re: Opisy mordów

COZMO

Mafia była zmuszona przerwać swoją nastrojową ucztę. Niestety niespodziewane problemy pojawiły się na samym początku. Nikt nie spodziewał się, że któryś z miastowych trafi na właściwy trop już po pierwszym mordzie. Udali się więc wszyscy, aby to wyjaśnić, każdy do innego miejsca. Błyskotliwy mężczyzna, który zdążył już podzielić się swoimi spostrzeżeniami z miejscowymi w tutejszym barze wiedział co się święci i od kilkunastu godzin pozostawał w ukryciu. Udała się także tajemnicza niewiasta pochodząca z Wielkiej Brytanii. Niebywała inteligencja i spostrzegawczość szybko naprowadziły ją na właściwą drogę. Nieświadoma obecności wroga ofiara siedziała i rozmyślała właśnie nad brzegiem rzeki Schmelzerki. ''Hello'' szepnęła nieznajoma ze swoim charakterystycznym brytyjskim akcentem. To ostatnie słowo, jakie usłyszał Cozmo.

Offline

#4 2015-01-07 20:59:28

Kevinek G

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 55
Punktów :   

Re: Opisy mordów

Volverin

7 styczeń, 2015
"Volv, jeśli to czytasz znaczy, że już nie żyję, chciałem Ci tylko powiedzieć.. dobra, nieważne. I tak kiedyś zostaniesz tym opryszkiem. Najważniejsze, aby miasto było zadowolone. Z kogo? No chyba nie ze mnie, w sumie nie wiem po co też piszę, tak tylko chciałem sobie znaleźć zajęcie przed meczem. Dobra do rzeczy drogi notatniczku mafiozy z drętwymi postami. Byłem słaby, przyznaję. Martodo mnie przejrzał, choć kto by mnie z takimi brylami nie przejrzał. Mimo wszystko dobrego ma nosa, do kolejnej edycji też go zaprosimy. Niech zagra. Każdy nowy gracz to dobry pożytek. A Volv? Lubię go, tak po prostu <choć nick do tej pory nie zmieniony.. czekam jak Atletico na Puchar Europy>. O, właśnie Szpak wbija na wizję. No kuźwa. Jeszcze Clos Gomez sędzią? Litości. Znów piszę o innych pierdołach. Zaraz kończę, bo już 20:58.. Pozdrawiam wszystkich z forum, Maca pozdrawiam. Testament też niebawem zobaczycie, nie mój. Twój Volv. Pamiętaj, nic do Ciebie nie mam, a z Opryszkiem żart. Poza grą zgoda. Pamiętaj. Znów błądzę. Koniec. Derby!"

Offline

#5 2015-01-09 20:49:47

egze

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 108
Punktów :   

Re: Opisy mordów

Ironlemon

Kolejne celne typy miastowych nie ułatwiały życia mafii. Przybysze ze wschodu nigdy wcześniej nie spotkali się z tak bystrymi ofiarami. Zaistniała sytuacja wymagała jak najszybszej reakcji i skutecznego zastraszenia tubylców. Mord został przeprowadzony w iście spektakularny sposób. Wszystkie części ciała Ironlemona zawisły osobno na choince w centrum miasta, a krew zastąpiła wodę święconą w przedsionku miejscowego kościółka.

Offline

#6 2015-01-11 17:50:13

Biedronka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 214
Punktów :   

Re: Opisy mordów

Bo Warszawa

Było sobie raz jajko mądrzejsze od kury.
Kura wyłazi ze skóry.
Prosi, błaga, namawia: - Bądź głupsze!
Lecz co można poradzić, kiedy się kto uprze?
Kura powiada: - Nie chodź na ulicę,
Bo zrobią z ciebie jajecznicę.
A jajko na to najbezczelniej:
- Na ulicy nie ma patelni.
Kura mówi: - Ostrożnie! To gorąca woda!
A jajko na to: - Zimna woda. - Szkoda!
Wskoczyło do ukropu z miną bardzo hardą
I ugotowało się na twardo.

Ostatnio edytowany przez Biedronka (2015-01-11 17:51:40)

Offline

#7 2015-01-13 17:27:36

egze

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 108
Punktów :   

Re: Opisy mordów

Julian Carax

Julian Carax padł.

Offline

#8 2015-01-13 17:51:14

Maclaren

Administrator

Zarejestrowany: 2014-12-30
Posty: 68
Punktów :   

Re: Opisy mordów

Najlepszy opis jak dotąd.

Offline

#9 2015-01-15 07:23:06

Niebieski Termoryfek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 166
Punktów :   

Re: Opisy mordów

Hunter13

Mafijny snajper zastrzelił miastowego snajpera gdy ten siedział w barze pijąc piwo.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lisiepysie.pun.pl www.bmwpabianice.pun.pl www.cs4you.pun.pl www.p-s-r.pun.pl www.eaa.pun.pl